

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 6.5A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | FLOS K |
| Voltage Rating | 500.0 V |
| Mating Type | Push-Pull |
| Shell Size | 0 |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Pole Format | 5P |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
99-5105-40-03
21470000004
PX0410/03P/5560
M12A-12PMMS-SH8001
JN2FS10SL1-R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00