

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp, PC Tail |
| IP Rating | IP67 |
| Current Rating | 7.5A |
| Series | 8STA |
| Body Orientation | Straight |
| Mating Type | Bayonet |
| Shell Size | 8 |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
09-0339-00-16
DT-HCM-12BFF-RLA60
99-0492-52-12
935092009 RM12CFSSR4DCAT5
EPG.00.302.NLN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00