

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | Subminiature |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP65 |
| Current Rating | 3.0A |
| Body Orientation | Right Angle |
| Series | TRIAD 01 |
| Voltage Rating | 60.0 V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
APPM-A04MAPAN-DS1
AD-03BFFB-QL8AP0
PPCFGG1K02CLAD
UTS6JC1419P
AHDM04-24-18PN
FFB.2S.408.CTAC62
FLS010N6SHEC03
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00