

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Screw |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Current Rating | 4.0A |
| Series | M |
| Coding | A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Mating Type | Screw Thread |
| Housing Material | Nylon |
| Pole Format | 3P |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Contact Material | Copper |
M12A-04PMMR-EE0001
RT0W61626PNH
8STA01497SN
DC-05RMMS-QC800P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00