

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Current Rating | 13.0A |
| Series | Duramate AHDM |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Shell Size | 18 |
| Pole Format | 14P |
| Series Number | AHDM04 |
YF12U14-2550K4051A
M8S-04PFFR-SF8001
09-0461-70-19
11589 RSC 40/9
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00