

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 7.5A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | SL61 |
| Voltage Rating | 175 V ac |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
7000-P6411-0000000
8STA61035PA
M12A-04PFFS-SH8001
3-1437719-3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00