

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Screw Mount |
| Connector Size | M12 |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male to Female |
| Termination Method | Screw |
| IP Rating | IP65, IP66K, IP67 |
| Current Rating | 4.0A |
| Body Orientation | Y-Shaped |
| Series | YM2A15 |
| Voltage Rating | 60.0 V |
| Coding | A |
| Mating Type | M12 Female Connector |
| Housing Material | TPU |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
PX0911/03/P
PX0410/03P/5560
PWM-02BFMB-TL7001
EPL.1S.302.HLN
99-1437-812-05
8STA61035PD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00