

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Current Rating | 16.0 A, 20.0A |
| Series | Duramate AHDM |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Shell Size | 18 |
| Pole Format | 20P |
| Series Number | AHDM04 |
FGG.TT.304.CLAC31Z
EXP-0911/05/S
6326 120 06
T4111002081-000
PXPPAM12FBF08ASTPG9
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00