

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | PCB |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 20.0A |
| Series | SC |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 450.0 V |
| Mating Type | Threaded |
| Housing Material | Polymer |
| Pole Format | 3P |
| Contact Plating | Nickel Plated |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Contact Material | Brass |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
PAG.M0.4GL.AC52A
858FA04-203RCS1
99-5113-75-05
09-4227-00-07
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00