

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Screw Mount |
| Connector Size | M8 |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Screw |
| IP Rating | IP67 |
| Current Rating | 4.0A |
| Series | STE |
| Body Orientation | Angled |
| Voltage Rating | 30.0 V |
| Mating Type | Plug-In |
| Housing Material | PBT |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
M12A-03BMMB-SL7001
DT-HCN-08RMM-RHA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00