

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| Series | CPC Series 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Shell Size | 23 |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -50°C |
99-4201-14-07
TR2448RFS1NB / 192990-1310
JL04V-6A28-11SE-R
935070052 RKMCI 4A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00