

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CPC Series 1 |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Shell Size | 13 |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -50°C |
EEG.1B.306.CLV
CD-12BFFA-QL8MP0
UTG622-35SN
09-0110-25-04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00