

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 21 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Current Rating | 13.0 A, 25.0A |
| Series | Duramate AHDM |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Shell Size | 24 |
| Pole Format | 21P |
| Series Number | AHDM04 |
T4141012041-000
72004000 + 73028500
DT-HCN-G3RFF-RHA30
FGG 0B 307 CLAD52
M12D-04BMMB-SL7001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00