

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| For Use With | UT0-UT0W Series Circular Connector |
| Shell Size | 22 |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Zinc Alloy |
| Thread Size | 1-5/16 in - 18 |
| Length | 31mm |
| Strain Relief | Yes |
| Series | UT0 |
M85049/88-17Z03
M85049/88-23N02
M85049/38-25N
97-3057-1016-1
M85049/90-15W03
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00