

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| For Use With | UT0-UT0W Series Circular Connector |
| Shell Size | 16 |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Zinc Alloy |
| Thread Size | 15/16 in - 20 |
| IP Rating | IP68 |
| Length | 68.5mm |
| Strain Relief | Yes |
| Series | UT0 |
M85049/88-09Z03
M85049/88-9W03
M85049/90-09N03
BK4SRL12079SZN
M85049/126S13N
2428-010-2405
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00