

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | HVSL1000 |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Contacts | 2 |
| Wire Size | 50 mm² |
| Current Rating | 250A |
| Connector Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Orientation | Right Angle |
| Key Type | A |
| Termination Method | Crimp |
| Better World Product | Yes |
| Colour | Orange |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Better World Claim | Renewable energy solution |
| Height | 120mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Depth | 77mm |
| Width | 121.9mm |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Standards Met | EN 60664 |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Pin Diameter | 10mm |
SLPPB35BSO / C10-730188-030
SLPHIRMBPSR2
HVSLS600062A125
PL28V-301-50
SLPPC70BSO0 / C10-730190-0700
SLPRB50CPSO
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00