

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | HVSLS800 |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Contacts | 2 |
| Current Rating | 180A |
| Connector Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Orientation | Straight |
| Key Type | A |
| Termination Method | Screw |
| Better World Claim | Renewable energy solution |
| Better World Product | Yes |
| Colour | Orange |
| Mounting Type | Box Mount |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Standards Met | EN 60664-1 |
| Pin Diameter | 8mm |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Height | 66mm |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Depth | 69mm |
| Width | 73.6mm |
RL9036-101-F1
SLPIRABPSR1
SLPPC70BSO1 / C10-730190-0701
PL00Y-301-10M10
ELR2A04 / C10-738025-2AP4
PL00V-301-10D8
PL282X-301-70-5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00