

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | HVSLS600 |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Contacts | 2 |
| Wire Size | 16 mm² |
| Current Rating | 120A |
| Connector Gender | Male |
| Orientation | Right Angle |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| Key Type | A |
| Colour | Orange |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Better World Claim | Renewable energy solution |
| Better World Product | Yes |
| Standards Met | EN 60664-1 |
| Height | 79.9mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Width | 65mm |
| Depth | 55.2mm |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pin Diameter | 6mm |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
PL083X-301-10D10
SLPIRB50CPSO0 / C10-731950-000
PL282X-301-70-5
SLPRA25CPSR / C10-730187-200
PL082X-121-10M6
PL00V-301-10M8
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00