

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | R4 RADSOK |
| Series | Surlok Plus |
| Connector Type | RADSOK |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Contacts | 1 |
| Wire Size | 50 mm² |
| Current Rating | 200A |
| Operating Voltage | 1000V |
| Connector Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Crimp |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Colour | Black |
| Better World Product | Yes |
| IP Rating | IP67 |
| Better World Claim | Renewable energy solution |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Applications | BMS/Energy Storage, EV/HEV, Heavy Equipment, Medical, Process Control/Automation, Rail Mass Transit |
| Pin Diameter | 10.3mm |
| Width | 30.3mm |
| Standards Met | UL 94-V0 |
| Depth | 40.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Height | 88.5mm |
| For Use With | SurLok 1-Position Receptacle |
SLPRABPSB / C10-730187-110
PL18X-501-95-2-5
PL082Y-301-10D10
SLPPB50BSB / C10-730188-100
SLPIRC70CPSR0 / C10-730191-2700
SLPPA16BSB / C10-730186-130
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00