

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | RADSOK |
| Series | Epower Lite |
| Connector Type | RADSOK Plug with HVIL |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Contacts | 2 |
| Wire Size | 4 mm² |
| Current Rating | 7.5 to 70A |
| Operating Voltage | 800V |
| Connector Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Orientation | Straight |
| Key Type | Y |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Better World Claim | Renewable energy solution |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Better World Product | Yes |
| Colour | Orange |
| Pin Diameter | 3.6mm |
| Applications | EV/HEV |
| Standards Met | IEC 60529, UL 94 V-0 |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| For Use With | 2 Position ePower-Lite Receptacle with HVIL |
| Height | 36.8mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Depth | 57.8mm |
| Width | 41.8mm |
RL9036-101-F1OR
SLPIRB50CPSO0 / C10-731950-000
SLPIPB35BSR1 / C10-731951-201
PL082Y-301-10D8
HVSL1400082A1120
SLPPB35BSB0
SLPIRCTPSO0 / C10-730191-0200
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00